Ataköy semtinden sarışın arkadaşınız Gaye

Ataköy semtinden sarışın arkadaşınız Gaye
Tüm duygularınızı kolaylıkla ifade edebileceğiniz ve daha önce hiç yaşamamış olduğunuz mutlulukları yaşayacağınız İstanbul Avrupa yakası Ataköy semtinde olmuş olan arkadaşlık adı altında görüşme programı gerçekleştirecek "öğrenci escort Ataköy " olarak irtibat haline geçireceğiniz bir bayan arkadaş arıyorsanız, programınıza "refakat" etmekten büyük mutluluk duyarak ve en doğru yerde olmuş olduğunuzu bilmenizi isterim.

İsmim Gaye, profil sayfamın üst kısmında yer alan resimlerim ve resimlerimin temsilcisi olan bilgilerimdeki gibi, hoş ve alımlı bir bayan arkadaşım.

Görsel güzelliğimin yanı sıra birde, cana yakın ve samimi, eğlenceli ruh yapısı olmuş olan bir bayan partnerim.

Eğer, programınıza refakat edeceğiniz bayan arkadaş profili ben isem, o zaman dilediğiniz zaman ve benim ile irtibat haline geçip ve görüşebilirsiniz.

Yalnız, en özel arkadaşlık atmosferi içerisinde olmuş olan görüşme programlarımı en az bir veya iki saat öncesinden randevu tarzında gerçekleştiriyorum.

Yani anlayacağınız, randevu tarzında olmamış olan ve hiç bir görüşme programında bulunmuyorum.

Tarafınızdan gerçekleşecek ve benimde dahil olmuş olduğum, tüm duyguların paylaşılmış olduğu görüşme programı detayları ve bir diğer çok bilgi için, beni dilediğiniz vakit arayabilirsiniz. Görüşmek üzere, huzurlu günler dilerim.