Ataköy Rus bayan arkadaşınız Ulya

Ataköy Rus bayan arkadaşınız Ulya
Avrupa yakasında yer alan Ataköy semtinde oturmuş olan siz değerli beyefendiler tarafından gerçekleşecek olan iş sebebi yada yalnızlığınız da ihtiyaç duyduğunuz her an arkadaşlık adı altında "Ataköy girls " olarak plan programlarınıza "refakat" edebileceğimden dolayı. bu profil sayfasını bilgilerim ve resimlerim ile dolduruyorum.

Umarım bu güzel profil sayfam sayesinde, birbirinden güzel insanlar ile tanışır ve güzel arkadaşlıklar edinirim.

Adım Ulya ve şuanda incelemekte olmuş olduğunuz profil sayfamın üst kısmında yer alan yaş, boy ve kilo gibi bir çok bilgilerim ve bilgilerimin birer temsilcisi olan ayrıca beni tarif etmiş olan resimlerimdeki gibi hoş ve bakımlı bir Rus bayan arkadaşım.

Arkadaşlıklar edinmek istemiş olduğum beyefendi kriteri, her bir konuda olgun düşünebilen ve bakım konusunda titiz olup, kılık kıyafetine önem göstermiş olan beyefendiler olmaktadır.

Yalnız, aramış olduğum beyefendi kriteri dışında, bakım konusunda yetersiz olmuş olan ve içinde sevgiye dair bir duygu olmayıp, kadın ruhundan anlamayan bir takım beyler ile kesinlikle görüşme programlarımı gerçekleştirmiyorum.

Olası bir durumda ve bu tarz kişiler ile görüşme programında olmuş olursam ve o zaman görüşme programını iptal etme ihtimalini hatırlatırım.

Tarafınızdan belirlenmiş olan arkadaşlık atmosferi içerisinde olmuş olan ve benimde dahil olmuş olduğum görüşme programlarını randevu şeklinde gerçekleştiriyorum.

çünkü, randevu şeklinde gerçekleştirmiş olduğum görüşme programlarımı refakat etmeden önce ve yapmış olduğum bir çok kişisel bakımı ayrıca kılık kıyafetime önem gösterip ve siz değerli beyefendilerin programlarına intikal ediyorum.

Görüşme programı ile ilgili tüm merak etmiş olduğunuz konuları, bana Whatsapp uygulamasından ulaşarak ve öğrenebilirsiniz. Görüşmek dileklerim ile, huzur dolu günler dilerim.