Ataköy Rus Azeri Kökenli Melez Bayan Partne Deniz

Ataköy Rus Azeri Kökenli Melez Bayan Partne Deniz
Selamlar beyler ben escort bayan Deniz. Fotoğraflarımdan da göreceğiniz üzere türbanlı görüşmeler yapan 25 yaşında bir kadınım.

Özellikle kapalı kadınlara karşı ilgi duyan erkeklere hitap ettiğimi düşünüyorum çünkü son zamanlarda bu konuda bana olan talep adeta patladı diyebilirim.

Bu işe başladığım güne kalp kadar gerçekten kapalı kadınlara ilginin bu kadar yüksek olduğunu bilmiyordum yavaş yavaş anlamaya başladım.

Hiçbir gece boş kalmıyorum hemen hemen her gün beni arayan ve randevu almak isteyen erkekler var.

Tabii ki benim de yorulduğum zamanlar oluyor her gece görüşme kabul edemiyorum ara sıra kendimi izin veriyor ve dinleniyorum.

Fiziksel olarak çok bir şey anlatmak istemiyorum size yanıma geldiğinizde bütün çıplaklığıyla bedenini göreceksiniz zaten.

Ama söylemem gereken tek bir şey var cinsel anlamda beklentilerin çok çok üstünde bir kadın olduğumu kesinlikle bilmelisiniz.

Yani kapalı bir kadın olmak bana hiçbir şeyi kaybettim diyor tam tersine daha çekici ve etkileyici bir kadın haline geldiğimi düşünüyorum.

Karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesinde beraber olduğumuz sürece aklınızdan geçen her şeyi yapabiliriz.

Örneğin Ataköy masoz randevusunda birlikte yemek yiyebilir karşılıklı olarak içebiliriz. Sohbet etmeyi çok seviyorum hangi konuda olursa olsun siz anlatın ben dinlerim ve sizinle beraber keyifli bir sohbet ederim.

Benim için bu ilişkili aldığı en önemli olan şey kaliteli zaman geçirmek ve yanımdaki erkekten keyif almak.

Umarım böyle benim hayal ettiğim gibi güzel bir ilişki yaşarız hadi artık sizi bekliyorum beyler.
whatsapp