Ataköy nün en tatlı hanım efendisi Dilek

Ataköy nün en tatlı hanım efendisi Dilek
Bugün canım sıkındı örnek vermek gerekirse gidecek bir dosttunuz yok mu bunun için bir arayış içinde olan Ataköy'nün bey efendileri merhabalar ben Dilek buraya çok yeni taşında o yüzden bu semtten kendime dost edinmeye geldim.

Her zaman yenilik iyi diye düşünen bir yapım var yanı en fazla bir ilçede 3 ay dururum eğer gerçekten özel elit insanları tanırsam uzun sürede kalabilir sıcak ortamı yakalama güzel olur çünkü daha 21 yaşında bir kızım taş gibi bir fiziğim var yakından gören erkek dibi düşecek şekilde tatlı bir kadınım.

Benimle geçireceğiniz her dakika çok keyif olacağını aklının bir yerine yazın lütfen resimler bana aittir ama gizlilik için ailevi sıkıntılar yüzünden yüzü kapatıp görünmez yapıp sayfama ekliyorum.

Beni yakından gördüğünüzde canlı eğer resimlerde hayal ettiğiniz gibi çıkmasam hemen orada sonlandırın lütfen bu konuda her zaman hakkınız vardır amaç düzgün dostlar kazanmak öyle kimse kusura bakmasın ben daha gençliğim baharında birisiyim.

Azgın isteklerim yüzünden #Ataköy oldum bu yüzden ağzı sıkı insanlar görüşme yapmak isterim çünkü beni her yerde anlatmanızı istemem sadece size özel olacak derece harika biriyim bu yüzden siz ne zaman isterseniz eğer görüşmede uyum sağlarsan karşılıklı mutluluk olduğu sürece memnun kaldığınız zaman ikinci görüşme bir kez yaparım yanı toplam iki kez görüştüğüm insanla bir daha görüşmek istemiyorum bunu aklınızda yer yapın kusura bakmayın 3 kez o insanı ben kaldıramıyorum.

Sizde iki sefer doya doya benim yaşadıysanız bu size yetmiş olur kendinize yeni sevgiler arasınız.

Peki kendi yerin var mı diye merak eden değerli dostlar son derece güzel bir evim var sizi misafir etmekten onur duyarım eğer sayfamda tüm bilgiler kafanıza yattı işe benim görüşeceğim kadın bu diyorsan tabi ara beni o zaman telefon başında bekliyorum seni aşkım bugün senle zirve çıkmak istiyorum.

O kişi benim yatağında keyif veririm ben adama oda bana verecek o keyfi tabi sorunlu insanlar nefret ederim aman bana gelecek adam kafası boş olsun ben dengesiz adama teselli vermeye gelmedim eğlenmek için eğlendirmek için onun dışında temiz adamı severim o yüzden karşımda partnerim mutlak ağız ve diş temizleye dikkat etmesi lazım vücut temiz dikkat etmesi lazım.

Zamanı olmadı banyo yapamadı ben kendi evimde banyo yapabilir her zaman sıcak mevcuttur zaten her şey karşılık düzgün geçerse o günü unutulmaz olur bunu yaşamak istiyorum ben bu kadını arayıp felekten bir gece yaşamak istiyorum o zaman önünde duran tüm tabu yık kimse dinleme beni ara bana gelmek iste yeter ki bu kadar basit tabi ki de sizi yormadan bir telefon açıyorsunuz.

Misafir oluyorsunuz sadece bakalım daha önce tatlı bir kadınla bu kadar özel geceler yada saatler yaşamısındır.

Deyip burada söz son sözü size bağlı olduğunu kimsenin düşüncelerin yada konuşmaları etkilenmeden tercih en doğru şekilde yapmanız beni tercih etseniz etmeseniz de bu durum geçerli kalbinden ne geçiyorsan onu yap onu dinle başka insanların söylediklerine değil karar senin düşünce sana aittir öpüyorum sizleri daha fazla başınızı ağrıtmayım saygılar.