Ataköy Kumral Güzeli Genç Bayan Partneriniz Ceren

Ataköy Kumral Güzeli Genç Bayan Partneriniz Ceren
Saygı ve sevgiyle tüm beylere selamlarımı ileterek burada bulunma amacımı Ataköy escort öğrenci bu sayfayı sizler adına oluşturmuş olduğumun altına çizerek söylüyorum benimle ilgilenerek doğru bir karar vererek bunun için sizlere minnettarım. Siz beyefendilere hoş geldin diyerek kendimden bahsedeceğim.

Benim isim Ceren 26 yaş 170 boy 51 kilo kumral saç buğday ten ve ela gözlü büyük kalçalı elit bir bayan olarak sizlere yaşamadığınız zevkte bir birliktelik sunacağım.

Benim gibi dolgun kalçalı ve seksi vücutlu bir bayan olarak her erkeğin aradığı özellikleri kapsamaktayım.

Bende sizin gibi elit ve kaliteli beyler ile birlikte olarak saygınlığımı arttırmak istiyorum. Ben kendine bakan alımlı ve bakımlı güzel bir bayanım.

Herkes beni titizliğim ve temizliğim konusunda tanır, bu yüzden siz beylerden ricam görüşmelere geldiğiniz zaman hijyen konusunda kendinize çeki düzen vermenizdir.

Ben duygusal ve ayrı zamanda hırslı bir bayan olarak samimi yaklaşımımla oturaklı bir karaktere sahip bayanım.

Benim ilişkilerim de önem verdiğim tek konu partnerlerimin mutluluğudur bu konuda kafanızda soru işareti kalmasın.

Sizlerin her zaman yanınıza yakışacak bir bayan olarak davetlere ve partilerde de eşlik edebilirim.

Ben görüşmelerimi de kendim kaldığım ve son derece lüks dizayn ettiğim evimde gerçekleştirmekteyim.

Eğer sizlerde isterseniz kalmış olduğunuz otellere ve evlerinize gelebilirim. Ben ilişkilerimde anal seks hariç diğer tüm fanteziler ve ihtiyaçlarınızı karşılamaktayım. Kondom olmadan ilişki gerçekleştirmiyorum bu bilginizde olsun.