Ataköy İstanbul genç bayan Simay

Ataköy İstanbul genç bayan Simay
İstanbul Avrupa yakası Ataköy'den bayan arkadaş Simay.

Bana ayırmış olduğunuz zamanınızdan dolayı öncelikle teşekkür ederim. İsmim Simay ve İstanbul Avrupa yakası Ataköy bölgesinden burada bulunuyorum.

Burada bulunmuş olmamı az çok tahmin etmiş olabilirsiniz. Ama açık bir şekilde söylemek gerekirse; her zaman en güzel duygular içerisinde olmuş olan ve en güzel sohbetlerin hakim olmuş olduğu bir ortamda en güzel arkadaşlıklar ve dostluklar doğar.

Bu yüzden, bende her bir konuda olgun düşünebilen ve kendini gayet iyi yetiştirmiş birbirinden değerli beyler ile tanışmaktan mutluluk ve onur duyarım.

Tabi, aramış olduğum beyefendi kriter dışında ve argo kabaca konuşan ve en önemlisi içinde insan sevgisi olmayan kişiler ile görüşme gerçekleştirmiyorum.

Şuanda incelemekte olmuş olduğunuz profil sayfamın her bir karesi bilgilerim ile yüklüdür.

Bu bilgilerimi temsil etmiş olan yakın zaman tarihine ait olmuş olan resimlerimi de göreceksiniz.

Resimlerimi incelerken, ne kadar bakımlı ve zarif bir bayan arkadaş olmuş olduğumu göreceksiniz.

Bu yüzden, bakımına ve kılık kıyafetine dikkat eden ve İstanbul Ataköy'de bulunan yani siz değerli beyler tarafından belirlenmiş olan iş yemeği veya iş gereği seyahat gibi bir çok plan programa yeni Ataköy escort olarak refakat etme ihtimalim olmaktadır.

Benim ile gerçekleştirmiş olacağınız ve tamamen isteğinize özel görüşme programı detaylarını, telefon adresimden öğrenebilirsiniz.