Ataköy İstanbul elit sarışın Simay

Ataköy İstanbul elit sarışın Simay
Mutlu güzel haftalar dileklerim ile, İstanbul Avrupa yakası Ataköy'de oturmuş olan birbirinden değerli siz beylerin tarafından gerçekleşmiş olan iş gereği gibi bir çok tercih etmiş olduğunuz programınızda yalnızlığınıza arkadaşlık adına "Ataköy escortbayan " olarak "refakat" etmiş olduğumu belirterek, profil sayfamı açıyorum.

Umarım, bu güzel profilim sayesinde, İstanbul Ataköy'de oturmuş olan en güzel duygulara sahip olmuş olan ve kılık kıyafetine önem gösteren beyefendiler ile tanışırım.

Profil sayfamın üst kısmında yer almış olan ve şuanda incelemekte olmuş olduğunuz, yaş boy yada saç rengi bilgilerim eksiksiz bir şekilde bana aittir.

Bu bilgilerimi temsil ve tarif eden resimlerimi de siz değerli arkadaşlık kurmuş olacağım beyefendiler için, paylaşıyorum.

Bu resimlerimi ve bilgilerimi inceleyip ve ardından kimin ile irtibat kurmuş olduğunuzu daha iyi bile bilirsiniz.

Şayet, resimlerim dışında ve benimde dahil olmuş olduğum ama siz değerli beyler tarafından gerçekleştirilmiş olan görüşme programınıza, bir başka refakat eden bayan arkadaşın olmuş olduğunu düşünürseniz, o zaman görüşmeyi iptal etme şansına sahipsiniz.

Ama, olur da aramış olduğum Ataköy beyefendi kriterleri, kılık kıyafetine önem gösteren, her bir konuda olgun düşünen ve en önemlisi kadın ruhundan anlayan beyefendi kriteri dışında bakımsız ve ne istemiş olduğunu bilmeyen beyler ile görüşme programımı ve benimde iptal etme olasılığında hatırlatırım.

Tüm duyguların paylaşılmış olduğu ve koyu sohbetlerin hakim olmuş olduğu özel bir görüşme programı için ve diğer detaylı bilgiler için, telefon adresimden ve bana dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Görüşmek üzere, sevgilerim ile.