Ataköy hanım efendi Simay

Ataköy hanım efendi Simay
Saygı değer misafirler bugün beni tercih için sayfamda olan kişiler öncelikle sefalar getirdiniz ben Simay .

Ataköy bölgesinde ikamet eden bakımlı son derece elit bir kadınım benimle şuan kadar tanışan beyler.

Beni tanıdıklarına çok mutlu oldular eğer sizde bu şekilde eğlenceli zamanlar geçirmek için kendinize düzgün bir İstanbul yeni escort Ataköy arıyor bu konuda zorlanıyorsanız.

Bunun için size yardımcı olmak isterim sonuçta beğenmek çok önemli bir konu karşında insanı beğenmediğin taktirde hayata durmasın bu yüzden dikkat etmek lazım tercih yaparken siz en güzeli olsun diye itinayla seçim yapıyorsanız.

Bende karşımda adamı kriterleri göre tercih ediyorum bu değildir karşımda adam kariyerli olsun demiyorum sadece adam dikkat ettiğim bazı konular.

Sizleri evimde ağırlayacağım için ilk etap adam gibi adamlar olsun istiyorum öyle af edersiniz uyumsuz insanlar nefret ederim sevgilinizin evine giderken taşkınlık yapmadan.

Asla çünkü rahatsız olduğum biri olursa anında orada görüşmemi sonlandırırım yazık sonra verdiğiniz emek boşa gider sizde üzülürsünüz bende kimseyle asla sorun yaşamak istemiyorum.

Bu yüzden tüm sıkıntıları dışarda bırakıp benimle tanışmaya çalışın birlikte güzel eğlence yaşayalım mı?

Sizde güzel izlenmeler bırakmak istiyorum. Amacım kimseyle kötü olmak değil fazla bir şey istemiyorum sadece bana karşı kibar olmanız bana kadınlık duyguları canlandırmanız lazım ki o gün her şey istediğimiz gibi tarafta memnun olması buraya kadar anlaşıldı sanırsam.

Şimdi gelelim cinsel istekleriniz arasında eğer anal varsa bunu kafanızdan çıkarın. Ama cim-cif bayılırım hoşuma gidiyor bu fantezi içinde zirve çıkmayı oral seks üzerime kadın tanımam erkeğin ne istediğini bilen cilveli işveli bir kadınım bu yüzden tercih ederken iki kez düşünün benimle yaşadığınız şeyleri hayatınız boyunca unutacaksınız.

Ben ilişkilerimde dostluğumda eğlencemde insanlar garanti veririm bu kadar kararlı bir kadım iste son bir şey daha eğer çok beğendiniz beni otel yada rezidanslara davet ettiniz.

Eşlik ederim tabii de ama bu konuda ciddi olan insanları dikkat alırım bunu başta söyleyeyim.

Bilgileri incelediğiniz sonra benimle tanışmak istediniz hemen numaramı arayıp randevu alabilirsiniz.

O değerli vaktinizi bana ayırdığınız için teşekkürlerimi sunuyorum şimdiden herkese iyi eğlenceler dilerim....