Ataköy gecelik görüşme yapmakta olan Kübra

Ataköy gecelik görüşme yapmakta olan Kübra
Benlik bir olay bahsederek başlamak istiyorum şimdi bir kadın kendini nasıl tanıtır neler söylemesi lazım bilmem ki sonuçta bir profil yazısı hazırlamak kolay değil bir hata olduğunda acaba karşımda insan benden nefret eder mi?

endişe içinde yine ben hakkımda bir kaç söz yazmak istiyorum. İnsan canlısı oldum her zaman kimseyi kusuru için geri itmedim nasıl işe o insan sonuçta ona dost oldum onu dışlamadım hiç bir zaman ona tüm kalbimle dostluk gösterim.

Bu benim yapımda var değişemiyorum bazen arkadaşlarım bana diyor Kübra neden bu kadar iyisin insanlara karşı bir insan nasıl değişir ki yedisinde neyse yetmişinde o olur diye düşüyorum.

Yanı bu değildir karşımda insan beni kıracak üzecek af edersiniz beni bir gibi görüp aman buna para verdim bu dediğim hepsini yapmak zorunda olacak o insana kusura bakmayın iyi değil o günü ikimizde zehir olur yanı sonuçta eğlencenizin bozulması istemesiniz sonuçta

Ben bir kadınım bu yüzden karşımda adam bana saygı duyacak bana kadınlığımı hissettirecek bende ona kadınlık yaparım öyle yok artık Ataköy eskort kizlar ise boyun eğecek adam zevk bakacak sonra gidecek var mı öyle bir dünya benim dediğim.

Olur ancak öyle partnerim bana üstünlük kuramaz asla şimdi buraya kadar anlaşıldığımı düşüyorum gelelim görüşme yerine kendime ait dairem var ama öyle her önüme gelen adamı alamam evime eğer telefonda gerçekten elit bir konuşma içinde davet ettiriyorsa kendini o zaman başımın üzerinde yeriniz var demektir.

Ama adam aramış daha iki kelimeyi bir araya getiremiyor teneke burnunun uçunu göremiyor canı karı çekmiş iste bir gidim rahatlayım tarzında insanlardan nefret ederim.

Benim evime gelen insan ayık olacak bir şey içmeyecek gelir evimde ona çilingir sofrası hazırlarım ayakları uzatır hem ona hizmet ederim hem tüm isteklerini yerine getirim. Bu düşünceniz varsa buyurun burada telefondan istediğiniz her dakika araya bilirsiniz.