Ataköy Eve gelen arkadaş Ece

Ataköy Eve gelen arkadaş Ece
Kendi yeri var diye arayan misafirlerim ilk basta yazmak istedim zamanı kaybolmasın diye bana ait görüşme yapacağım kendi yerim yok bu yüzden beni arayan sadece evlere misafir edebilir.

Otel falan asla çıkmıyorum eviniz güvenlikli yada güvensizlik fark etmez benim için ben alemci kızım karşımda yeter ki desin burada eğlence burada ortam var gel takılım sabaha kadar. Ataköy gecelik escort bayanı olarak.

Gün bitmesin seks aşk içki bir yerde daha ne ister bir erkek dimi sonuçta kadın yanında içkisi müziği hepsi tamam oldu o adamdan kral yok bende öyleyim dünya yansın umrumda olmaz.

Çok vurdum duymaz bir kişiliğe sahip bir kadınım asla kalp yok bende yanı kimseyle öyle sevgili tadında birlikte olacağımı söylüyorum ama ne varsa yaşayacak bir kadın üzerine ne düşer onu çok iyi bilirim.

örnek vermek gerekir o günü beni evinize davet edersiniz karşınızda bir kadın varmış gibi bana sıcak olanları müşteri olarak görmem o zaman kalbimle hizmet veririm.

Ama paran masa üstünde al beni eğlendir tavırdı olan insanlar hay hay ne kadar para o kadar hizmet asla sıcak olmam o kişiler o günü zaman dolsun gidim diye yalvarırım.

Zamanın bitter apar topar çıkarım orada asla beş dakika durmam hayvan gibi davranacak bana sonra kalkıp benden sıcak bir duygu bekliyor olacak ha avucu yalarsın pezevenk seni ben bir kadınım bana kibar olursan sana daha fazla vereceğim.

Hem de bunu istek arzu içinde yapacağım ne var yanı beni kiraladığın zaman içinde kibar olmasın ki sonuçta ne kaybedersin hiç bir şey ama beni kazana bilirsin.

İyi olduğunuz sürece ben size 20 kat iyi olur ama bana bir fahişeymiş gibi davranırsanız. Bu iş asla olmaz başta söyleyeyim artık kim takar kim takmaz bilmem sonuçlarına katlanırsınız o zaman.

Ya da iyi olursunuz eğlenceli zamanlar geçirsin bu sizin ellinizde başka kimsenin değil yanı söyleyeceklerim bu kadar sayfamı inceledin beğendin o zaman ara bekliyorum seni aşkım...