Ataköy Bölgesinden Yabancı Uyruklu Yeni Arkadaş Ramina

Ataköy Bölgesinden Yabancı Uyruklu Yeni Arkadaş Ramina
Selam değerli Türk beyleri burada sizlere bilgi amaçlı oluşturduğum bu kişisel profil sayfamı ziyaret ederek benimle ilgilendiğiniz için hepinize teşekkür ederek hoş geldiniz demek istiyorum.

Ben İstanbul Ataköy escort periscope Bayan Arkadaş olarak sizlerin arasındayım. Benim ismim Ramina 21 yaşında 160 boyunda 45 kilo ağırlığında siyah saçlı buğday tenli siyah gözlü yabancı uyruklu güzel ve genç bir bayan olarak sizlerin hizmetinde olacağım.

Benim en dikkat çeken özelliklerimden biriside ince belli, iri memeli ve büyük kalçalı olmamdır.

İnce belli olmanın avantajları vücudumu daha seksi ve düzenli gösteriyor. Ben bu kusursuz ve seksi vücudumu formda tutmak için haftada 4 gün boyunca aktif olarak spor yapmaktayım.

Sağlıklı yaşayarak kendime dikkat eden bir bayanım. Kişisel özel bakımlarını zamanında yaptırarak son derece kendine bakan temiz ve titiz bayanım.

Temizlik ve hijyen konusunda hassasiyetimi siz Türk beyefendilerine ileterek sizlerde buna saygı göstererek aynı temizli sizlerden de bekliyorum. Benim resimlerim kendime aittir ve yüzde yüz gerçektir.

Ben sizler ile yapacağım görüşmelerimi kendime ait özel evimde gerçekleştirerek siz beyleri davet ediyorum.

İsterseniz  güven konusunda anlaşırsak sadece yıldızlı otellere gelmekteyim.

Ben sizler ile görüşmelerimde kesin ve net bir dille anal seks ve korunmadan yapmıyorum, sağlık açısından dolayı. Görüşmek üzere sevgiyle kalın.